تلفن : 44208378-021 |  ایمیل : info@sabzdaru.ir

مراسم اعطای جوایز برترین های فروش سال 97 شرکت در شعبه خوزستان

شرکت پخش سبزدارو سپاهان شعبه خوزستان در راستای ارج نهادن به پرسنل کوشا و فعال خود و با هدف تشکر از آنها در نیمه اول خرداد 98 اقدام به برپایی مراسم تشکر و قدردانی از برترینهای خوزستان نمود.
مراسم بزرگداشت برترینها، با حضور پرشور تمامی پرسنل شعبه خوزستان در یکی از مجلل ترین رستورانهای اهواز همراه با صرف افطار در ماه مبارک رمضان برگزار شد.
در این مراسم از تلاش جناب آقای حمزه نعیمه زاده بازاریاب برتر سال 97 خوزستان با اهدای لوح تقدیر و جایزه قدردانی شد. همچنین به برترینهای فروش شربتهای زمستانه آقایان سید اسماعیل بنی حیال، قاسم عتابی و محمد بهمام لوح تقدیر و جایزه اهدا شد.
قبل از اعطای جوایز مدیر عامل محترم شرکت سبزدارو سپاهان جناب مهندس چعبی به سخنرانی پرداخت و با مرور مشکلات پشت سرگذاشته در سال قبل، به شرایط سخت کاری پرسنل اشاره نمود و از کلیه کارکنان شرکت اعم از فروش، علمی، حسابداری، انبار و پخش مراتب تشکر و سپاس خود را ابراز کرد.
در پایان، کلیه پرسنل محترم حاضر در این مراسم ضمن تشکر از مدیریت محترم و عوامل اجرایی شرکت آروزی توفیق روزافزون را برای شرکت سبزداروسپاهان خواستار شدند.
تصاویر زیر گوشه ای از این مراسم است که توجه شما را به آنها جلب می نماییم.

 

0
1
2
3
4
5
6
7
8

شرکت سبزدارو سپاهان

شرکت پخش سراسری سبزدارو سپاهان در سال 1395 به ثبت رسیده و پس از کسب مجوزهای لازم از مراجع رسمی کشور فعالیت رسمی خود را از تابستان سال1396 آغاز کرد.
این شرکت دارای یک شعبه مرکزی و 16 شعبه فروش در سراسر کشور می باشد. شرکت متناسب با فعالیت هر مرکز، فضا و امکانات متناسب اداری و نگهداری کالا را فراهم و با پرسنل مجرب و آموزش دیده عملیات توزیع دارو و محصولات سلامت محور را به خوبی هدایت می کند.

مکان ما روی نقشه

boostan-map

اطلاعات تماس

 آدرس : تهران خیابان ستارخان بین کاشانی پور و پل ستارخان پلاک608 

  ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  تلفن : 02144208378


  فاکس : 02144208378